Izraēlas karogs
Izraēlas karogs. Publicitātes foto.

Latvijas Universitātes Jūdaikas studiju centrs aicina uz Jeruzalemes Ebreju universitātes profesora (Izraēla) Dr. Samuela Barnaja (Samuel Barnai) vieslekcijām, kas notiks 15.–22. septembrī un būs veltītas plašam tematikas lokam, saistītam ar Izraēlas politiku un ebreju vēsturi PSRS.

Plānotas šādas vieslekcijas:

• Ceturtdien, 15. septembrī, plkst. 10.30–14.00 LU Sociālo zinātņu fakultātē (Lauvas iela 4), 316. auditorija, vieslekcijas angļu valodā “Diplomātija bez valsts.” “Izraēlas ārpolitika: pārmaiņas un tendences”  (Diplomacy without State; Israeli Foreign Policy: Changes and Trends)
  •  Piektdien, 16.septembrī, plkst. 12.30–14.00 LU Vēstures un filozofijas fakultātē (Aspazijas bulv. 5), 513. auditorija, vieslekcija angļu valodā “Ebreju migrācija no 18. gs. vidus līdz mūsdienām: iemesli, procesi un ietekme” (Jewish migrations in the Late Modern and Contemporary Periods: Reasons, Processes and Impacts).
  • Otrdien, 20.septembrī, plkst. 10.30–14.00 LU Sociālo zinātņu fakultātē (Lauvas iela 4), 316. auditorija, vieslekcijas angļu valodā “Izraēlas politiskā sistēma, pašreizējais globālais satricinājums: Izraēlas aspekts” (Israeli Political System, Current Global Turmoil: The Israeli Aspect).
  • Ceturtdien, 22. septembrī, plkst. 10.30–14.00 LU Sociālo zinātņu fakultātē (Lauvas iela 4), 316.auditorija, vieslekcija angļu valodā “Izraēla un jaunā ģeopolitiskā transformācija” (Israel and the New Geopolitical Transformation).

Vieslektora Dr. Semjuela Barnai dzīves un darba gājums aplūkojams ŠEIT.

Lekcijas organizē LU Jūdaikas studiju centrs sadarbībā ar Jeruzalemes Ebreju universitāti.

Aicināti piedalīties visi interesenti!